Komentarze o galeriach artystycznych

Gdańsk. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Gdańsk Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Gdańsk Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Gdańsk. Polskie Rękodzieło

Prosta obsługa sklepów internetowych. Artyści chcący sprzedawać swoje rękodzieła i wiele pięknych dzieł sztuki jakie tworzą powinni posiadać sklep internetowy. To nie ulega żadnej wątpliwości. Jednak nie może to być zwyczajny sklep, a prawdziwa galeria sklepowa, która z jednej strony będzie pięknie wyglądała i przyciągała oczy wielu miłośników sztuki, a z drugiej pozostanie prosta w obsłudze dla właściciela.

prosty sklep
Województwo Pomorskie

Co jest ważne przy zamawianiu prostego sklepu internetowego? Istotna jest łatwa obsługa sklepów internetowych, ponieważ kiedy programista wykona odpowiednio sklep i umożliwi łatwe edytowanie treści, właściciel strony nie będzie miał problemów choćby z dodawaniem produktów na takiej stronie i ich edytowaniem.

Ogłoszenia Gdańsk
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa pomorskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

STRUKTURA CZASOPRZESTRZENI
Data: Środa, 20. lutego 2019, 16:13:03
» http://www.olesiejukstanislaw.pl - olesiejuk
14 marca 2019 roku o godz. 18 - tej w Galerii Klubu "PLAMA" Gdańskiego Archipelagu Kultury, Gdańsk Zaspa, Pilotów 11 otwarta zostanie wystawa malarstwa Stanisława Olesiejuka. Zostanie zaprezentowanych 15 prac malarskich ( 100 x 70 ) z 2016 roku wykonanych techniką pastelu olejnego. Prace z cyklu " STRUKTURA CZASOPRZESTRZENI". Wystawa czynna do 12 kwietnia 2019 roku.
Stanisław Olesiejuk » informator artystyczny: Gdynia


Beata Narkiewicz-Sas * Jacek Sas
Data: Piątek, 11. sierpnia 2017, 17:09:02
» http://narkiewicz-sas.pl - Biżuteria Artystyczna
Po ukończeniu ASP w Gdańsku razem z mężem zajęliśmy się projektowaniem biżuterii. Po latach zmagań i docierania zaczęła powstawać wspólna kolekcja . Teraz możemy się pochwalić, że unikatowa biżuteria naszego autorstwa znalazła liczne grono klientów w Polsce jak i za granicą. Przez wiele lat prowadziłam działalność gospodarczą od 5 lat to mój mąż jest właścicielem firmy. I tak się nic nie zmieniło ja od lat prowadzę księgowość , robię zdjęcia i zajmuję się sprzedażą przez internet. Za to Jacek robi "brudną robotę " - poleruje srebro i szlifuje bursztyn. Ze wszystkich moich zajęć najbardziej lubię tworzyć biżuterię , łączyć różne kamienie i różne faktury srebra . Jacek dodaje dodatkowo aplikacje ze złota - on woli delikatne formy , ja wolę " przywalić młotkiem " Pod nogami nam się plącze nasz kochany mieszaniec cocker spaniela i border collie . Odpoczywamy w chacie krytej trzciną na Kaszubach .
Narkiewicz-Sas » informator artystyczny: Gdańsk


ArteVetro - szkło artystyczne
Data: Środa, 16. września 2015, 18:42:04
» http://www.artevetro.pl/ - ArteVetro Lampenglas
Artevetro - zapraszamy do świata szkła, wszystkie przedmioty wytwarzamy starymi, unikatowymi technikami, z tzw. "wolnej ręki", bez form i szablonów, każdy z nich jest niepowtarzalny, jest unikatem, przedmiotem wykonanym w jednym egzemplarzu. Lampenglas - technika szklarska, polega na termicznej obróbce rur i prętów szklanych. Wytwarzanie przedmiotów ze szkła w płomieniu palnika.
Pracownia Arte Vetro » informator artystyczny: Gdańsk


sklep internetowy: WOOLDESIGN
Data: Poniedziałek, 08. grudnia 2014, 12:41:21
» http://www.wooldesign.pl - Sklep WoolDesign
WoolDesign powstało z potrzeby podzielenia się pięknem i urokiem dodatków wykonanych z pasją zarówno przeze mnie jak i Klippan. Większość z Nas odczuwa potrzebę otaczania się pięknymi przedmiotami. Liczę, że spośród prezentowanej przeze mnie oferty znajdą Państwo miłe dla oka i dotyku przedmioty.
Dorota Dobrosielska » informator artystyczny: Borzechowo


ARTYSTYCZNA PRZYSTAŃ - Małgorzata Krause
Data: Wtorek, 13. września 2011, 19:50:06
» http://www.krause.decora.biz - Galeria - Małgorzata Krause
ARTYSTYCZNA PRZYSTAŃ - Małgorzata Krause. Pragnę zaprosić Państwa do galerii niepowtarzalnych, unikatowych przedmiotów mojego autorstwa.Galeria i otwarta pracownia istnieje od 1999 roku, Tworzeniem zajmuję się 20 lat. W Galerii można zobaczyć największą w Polsce kolekcję pisanek, malarstwo na płótnie, szkle,ceramice, i wiele innych ciekawych prac. Wszystko co pokazuję państwu na stronie malarstwa i zdobnictwa artystycznego zdobię ręcznie. Moje prace znajdują się w wielu prywatnych zbiorach na całym świecie.
Małgorzata Krause » informator artystyczny: DZIERZGOŃ


Pracownia Artystyczna TRABAYA
Data: Środa, 06. lipca 2011, 09:46:34
» http://www.trabaya.pl - Pracownia Artystyczna TRABAYA
Pracownia Artystyczna TRABAYA. Ręcznie tworzona, artystyczna biżuteria. Ozdoby i pamiątki wykonane w technikach decoupage i wielu innych. Wszystkie prezentowane tu przedmioty wykonywane są z pasją i dbałością o każdy szczegół, z najlepszej jakości półproduktów. Niektóre, ze względu na swój charakter, powstają tylko w pojedynczym egzemplarzu.
Agnieszka Cegłowska-Lepszy » informator artystyczny: Słupsk


artystyczne strony StarogardStrony Starogard Gdański

artystyczne strony Słupsk Strony www Słupsk

usługi dla artystów

Zapewniamy naszym Klientom budowę naprawdę łatwych sklepów. Dzięki temu nie będzie potrzeby do każdej drobnej edycji treści takiego sklepu zatrudniać specjalistów, którzy są jak wiemy kosztowni. Siła tkwi w prostocie i dzisiejsze sklepy internetowe są zazwyczaj tak właśnie wykonywane.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA GDAŃSK © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz inne projekty stron budowane są za pośrednictwem skryptów opensolution w firmie POLSKIE WITRYNY.