Znane adresy galerii artystycznych

Katowice. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Katowice Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Katowice Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Katowice. Polskie Rękodzieło

Galerie produktów na stronach. Każda strona internetowa służy prezentacji czegoś. Czasami są to po prostu treści, a czasami mamy do czynienia z produktami, albo towarami. W przypadku artystów chociażby będą to ich dzieła, nad którymi pracowali miesiącami, a nierzadko całymi latami.

sklepy internetowe Częstochowa
Województwo śląskie

Eksponowanie towarów na stronie. Odpowiednia prezentacja prac będzie kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by potencjalny klient był zachwycony nie obejrzawszy jeszcze dzieła na żywo. Temu właśnie służą galerie produktów na stronach www. Popronujemy założenie prostej witryny z efektownymi galeriami prac.

Ogłoszenia Katowice
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa śląskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Akwarele artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 11. września 2018, 17:23:37
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele z dodatkiem piórka wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym 300g papierze A3. Wszystkie prace sygnowane, wysyłane w kartonowej tubie. Każda akwarela w cenie 230zł. Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej moich prac: www.adrianalaube.com Pozdrawiam Adriana Laube
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Akwarele artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 11. września 2018, 17:17:23
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele z dodatkiem piórka wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym 300g papierze A3. Wszystkie prace sygnowane, wysyłane w kartonowej tubie. Każda akwarela w cenie 150zł. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.adrianalaube.com Pozdrawiam Adriana Laube
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Akwarele artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 11. września 2018, 17:13:10
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele z dodatkiem piórka wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym 300g papierze A3. Wszystkie prace sygnowane, wysyłane w kartonowej tubie. Każda akwarela w cenie 150zł.
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


płaskorzeźba dziewczyna z perłą
Data: Wtorek, 04. września 2018, 08:32:16
» -
"Dziewczyna z perłą,, Jana Vermeera Wysokość 36 cm i szerokość 32 cm. Drewno lipowe,bejcowane i woskowane. Masa perłowa. Rama lipowa,złota. Obraz Vernera pokazane w formie płaskorzeźby. Super wykonane,dbałość o detale,autentyczna masa perłowa w uchu kobiety. Oryginalne a zarazem dobrze oprawione dzieło.
Szymon Wloch » informator artystyczny: Żywiec


Wrzesień w Teatrze Czarnego Tła w Chorzowie
Data: Niedziela, 26. sierpnia 2018, 10:32:53
» http://www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com/ - Teatr Czarnego Tła
Teatr Czarnego Tła zaprasza na magiczne spektakle. Na początek sezonu proponujemy : UWAGA ! Od tego sezonu, posiadacze karty stałego widza, będą mogli korzystać z niższej ceny biletów, na niektóre spektakle. Bilety wkrótce na portalu ticketmaster. 22 sobota - godz. 16.00 "Kosmiczna podróż" 22 sobota - godz. 18.00 "Królowa - rock bajka" 23 niedziela- godz. 16.00 "Ale...cyrk..." 29 sobota- Noc Teatrów Metropolii UWAGA ! Bilety i zgłoszenia zostaną uruchomione we wrześniu. 14.00 – 15.30 „Tajemnice czarnego teatru ” - rodzinne warsztaty czarnego teatru dla dorosłych i dzieci. 17.00-18.00 – spektakl „Ale...cyrk...&# 8221; 18.00 – 19.30 – „Lalki witają w teatrze” – wystawa lalek i rekwizytów stworzonych w teatrze. Będzie niecodzienna możliwość zobaczenia naszych rekwizytów, zrobienia zdjęć, porozmawiania z aktorkami. 20.00-21.00 – Pod hasłem – "Teatr z lalkami, nie tylko teatrem dla dzieci", chcemy zaprezentować przedstawienie „Królowa – rock bajka”
Aleksandra Kajewska » informator artystyczny: Chorzów


Obrazy olejne
Data: Środa, 15. sierpnia 2018, 19:54:00
» -
ogloszenia o sztuceWykonuję obrazy olejne na zamówienie, różne wymiary, wzory, prace własne oraz kopie znanych dzieł takich ja: Matejko, Van Gogh, Kossak, Wyspiański i wielu innych...
Sylwia Męcik » informator artystyczny: Czeladź


artystyczne strony CzęstochowaStrony www Częstochowa

artystyczne strony Bielsko Strony Bielsko-Biała

usługi dla artystów

Galeria towarów musi być przede wszystkim dobrze dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego artysty, a także w żaden sposób nie zaburzać dobrze zrobionej stylistyki całości. Wszystko po to, by produkty, którymi w tym wypadku będą dzieła artystyczne nie wyglądały jak zwyczajne produkty w wielu sklepach internetowych, a prezentowały się wyśmienicie. To przyciągnie potencjalnych nabywców.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KATOWICE © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz polskie galerie internetowe budowane są za pośrednictwem skryptów solution w firmie POLISH GALLERY.