Znane adresy galerii artystycznych

Katowice. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Katowice Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Katowice Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Katowice. Polskie Rękodzieło

Galerie produktów na stronach. Każda strona internetowa służy prezentacji czegoś. Czasami są to po prostu treści, a czasami mamy do czynienia z produktami, albo towarami. W przypadku artystów chociażby będą to ich dzieła, nad którymi pracowali miesiącami, a nierzadko całymi latami.

sklepy internetowe Częstochowa
Województwo śląskie

Eksponowanie towarów na stronie. Odpowiednia prezentacja prac będzie kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by potencjalny klient był zachwycony nie obejrzawszy jeszcze dzieła na żywo. Temu właśnie służą galerie produktów na stronach www. Popronujemy założenie prostej witryny z efektownymi galeriami prac.

Ogłoszenia Katowice
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa śląskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Teatr Czarnego Tła w Chorzowie zaprasza w styczniu
Data: Środa, 26. grudnia 2018, 16:33:19
» http://www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com/ - Teatr Czarnego Tła
Zbliżamy się do końca roku, a więc serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na widowni, uczestniczyli w naszych spektaklach, brali udział w zajęciach i warsztatach, zapraszali nas do siebie. Nie tylko nie zwalniamy, ale podwajamy nasze działania, żeby propagować tę formę teatralną. 📌I na początek, zapraszamy na widownię już od pierwszego stycznia, gdy zaprezentujemy trzy tytuły. Na wszystkich posiadaczy karty stałego widza którzy przyjdą po raz drugi, czekają upominki 📌 Zapraszamy do wspierania naszego teatru przez udział w akcji " (Z)rzuć się na czarny teatr". 📌 Zapraszamy dzieci do grupy " małego czarnego teatru", gdzie uczą się jak działa nasz teatr i tworzą swoje przedstawienia 📌Zapraszamy do urządzania urodzin swoim młodszym i starszym dzieciom, a nawet całym rodzinom. 📌 Grupy szkolne i przedszkolne, zapraszamy na warsztaty czarnego teatru. W ciągu dnia, dzieci i młodzież, poznają nasze tajemnice. 📌 Grupy dzieci młodzieży zapraszamy na zajęcia w czasie ferii
Teatr Czarnego Tła » informator artystyczny: Chorzów


Pracownia Działań Twórczych w Chorzowie - zaprasza
Data: Środa, 26. grudnia 2018, 03:32:12
» http://www.aleksandra-luna-art.blogspot.com - Pracownia Działań Twórczych
Przed nami nowy rok, nowe działania, nowe pomysły. Zapraszamy do trwania z nami, dołączania, spędzania czasu w grupie pasjonatów. Przed nami warsztaty i akcje, do których można jeszcze dołączyć oraz takie zupełnie nowe i oddalone w czasie. ✂️warszta ty witrażowe - w czwartki, ostatnie dwa wolne miejsca ✂️warszta ty decoupage -w środy, ostatnie dwa wolne miejsca ✂️warszta ty rysunkowe - w soboty, trzy wolne miejsca ✂️warszta ty dla dzieci - w poniedziałki, dwa wolne miejsca ✂️warszta ty charakteryzacji - nowe, nietypowe i wyjątkowe zajęcia rodem z filmów f/x - 14 stycznia ✂️warszta ty tworzenia anielskich rzeżb z tkaniny, gdzie każdy może stworzyć swojego anioła - 18 stycznia ✂️wyjazdo we warsztaty twórcze, w czasie których odwiedzamy różne miejsca i uczymy różnych technik rękodzieła ✂️wakacje z rękodziełem, gdzie dzieci będą mogły tworzyć praktycznie, nad brzegiem morza - lipiec i sierpień.


Akwarele artystki plastyka Adriany Laube - obrazy na papierze A3
Data: Sobota, 10. listopada 2018, 12:19:24
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym, wysokogatunkowym 300g papierze A3 (42cm x 30cm). Każda akwarela w cenie 400zł. Wszystkie prace sygnowane. Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.adrianalaube.com Pozdrawiam Adriana Laube
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Akwarele artystki plastyka Adriany Laube - obrazy na papierze A3
Data: Sobota, 10. listopada 2018, 12:10:05
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele z dodatkiem piórka wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym, wysokogatunkowym 300g papierze A3 (42cm x 30cm). Każda akwarela w cenie 200zł. Wszystkie prace sygnowane. Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.adrianalaube.com Pozdrawiam Adriana Laube
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Urocze Wiedźmy artystki Adriany Laube - akwarele, obrazy na papierze A3
Data: Piątek, 09. listopada 2018, 17:13:38
» http://www.adrianalaube.com - Adriana Laube
ogloszenia o sztuceAkwarele z dodatkiem piórka, przedstawiające urocze wiedźmy, wykonane przez artystkę plastyka Adrianę Laube na białym 300g papierze A3. Każda akwarela w cenie 400zł. Wszystkie obrazy sygnowane. Wysyłane w kartonowej tubie.
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Ilona Wojciechowska - Paintings
Data: Czwartek, 09. czerwca 2016, 09:42:10
» http://ilona.netgallery.eu - Ilona Wojciechowska - Paintings
Ilona Wojciechowska - Paintings. Zbudowaliśmy miasta. Większe, mniejsze, pełne przemyślanych kształtów, form i kontrastów. Większość z nas mieszka w architektonicznych strukturach, stykając się z gąszczem linii, płaszczyzn i podziałów, nie zdając sobie sprawy, że codziennie obserwuje magiczną pracę dawnych i współczesnych budowniczych. Moje malarstwo wchodzi w ten nurt, przedstawia miasto w sposób indywidualny, daleki od realizmu i estetyki czytelnej dla wszystkich. Obraz jest przekształcony w procesie twórczym, zmodyfikowany i w rezultacie bardzo prosty. Pozostawiam jednak cytaty z rzeczywistości, fragmenty rozpoznawalne, wyjątkowe dla każdego miasta, ulicy czy domu.
Ilona Wojciechowska » informator artystyczny: internet


artystyczne strony CzęstochowaStrony www Częstochowa

artystyczne strony Bielsko Strony Bielsko-Biała

usługi dla artystów

Galeria towarów musi być przede wszystkim dobrze dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego artysty, a także w żaden sposób nie zaburzać dobrze zrobionej stylistyki całości. Wszystko po to, by produkty, którymi w tym wypadku będą dzieła artystyczne nie wyglądały jak zwyczajne produkty w wielu sklepach internetowych, a prezentowały się wyśmienicie. To przyciągnie potencjalnych nabywców.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KATOWICE © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz polskie galerie internetowe budowane są za pośrednictwem skryptów solution w firmie POLISH GALLERY.