Znane adresy galerii artystycznych

Katowice. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Katowice Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Katowice Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Katowice. Polskie Rękodzieło

Galerie produktów na stronach. Każda strona internetowa służy prezentacji czegoś. Czasami są to po prostu treści, a czasami mamy do czynienia z produktami, albo towarami. W przypadku artystów chociażby będą to ich dzieła, nad którymi pracowali miesiącami, a nierzadko całymi latami.

sklepy internetowe Częstochowa
Województwo śląskie

Eksponowanie towarów na stronie. Odpowiednia prezentacja prac będzie kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by potencjalny klient był zachwycony nie obejrzawszy jeszcze dzieła na żywo. Temu właśnie służą galerie produktów na stronach www. Popronujemy założenie prostej witryny z efektownymi galeriami prac.

Ogłoszenia Katowice
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa śląskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Prace akwarelą i piórkiem artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 19. września 2017, 14:12:57
» http://www.facebook.com/Adrianamalarstwo/ - Adriana Laube Art
ogloszenia o sztucePrace wykonane akwarelą i piórkiem przez artystkę plastyka Adrianę Laube na papierze A3. Każda praca w cenie 130zł. Zapraszamy również do obejrzenia innych prac artystki na jej stronie do której link podajemy poniżej.
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Akryl na płótnie "TU I TERAZ" 70x100cm obraz artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 19. września 2017, 13:50:17
» http://www.facebook.com/Adrianamalarstwo/ - Adriana Laube Art
ogloszenia o sztuceAkryl "Tu i teraz" na płótnie o wymiarach 100x70cm artystki plastyka Adriany Laube. Obraz naciągnięty na blejtram, ma zamalowane boki, sygnowany. Cena możliwa do negocjacji.
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


Teatr Czarnego Tła w Chorzowie zaprasza w październiku
Data: Poniedziałek, 18. września 2017, 23:40:35
» http://www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com/ - Teatr Czarnego Tła
ogloszenia o sztuceSerdecznie zapraszamy na spektakle stworzone w magicznej technice 'czarnego teatru". Repertuar na październik 7 sobota - godz. 16.00 "Ale ...cyrk..." spektakl w ramach akcji "Weekend za pół ceny" 7 sobota- godz. 18.00 "Kosmiczna podróż" spektakl w ramach akcji "Weekend za pół ceny" 8 niedziela- godz. 16.00 "Ale...cyrk..." spektakl w ramach akcji "Weekend za pół ceny" 21 sobota- godz. 16.00 "Ale ...cyrk..." 21 sobota- godz. 18.00 "Kosmiczna podróż" 22 niedziela- 16.00 "Ale ...cyrk..." 29 niedziela- godz. 16.00 "Królowa - rock bajka" Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze Bilety dostępne na www.ticketpro.pl
Teatr Czarnego Tła » informator artystyczny: Chorzów


Metropolitalna Noc Teatrów w Teatrze Czarnego Tła
Data: Poniedziałek, 11. września 2017, 00:45:01
» http://www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com/ - Teatr Czarnego Tła
ogloszenia o sztuceMETROPOLITALNA NOC TEATRÓW - PROGRAM 14.00 – 16. 00 „Teatralna makieta” - warsztaty dla dzieci i młodzieży albo dla całych rodzin. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież albo całe rodziny na autorskie zajęcia, w czasie których będziemy tworzyć makiety czarnego teatru. 17.00-18.00 – spektakl czarnego teatru „Ale...cyrk...&# 8221; Spektakl stworzony w technice „czarnego teatru” i zabierający widzów do wesołego oraz kolorowego świata. 8.30-19.00 - „Tajemnice czarnego teatru” Pokaz techniki ”czarnego teatru” i jedyna okazja, żeby zobaczyć jak powstaje magia tego teatru oraz jak pracują aktorzy. 20.00-21.00 – spektakl czarnego teatru „Kosmiczna podróż” Spektakl stworzony w technice ”czarnego teatru”, w czasie którego zabieramy widzów w magiczny lot w kosmos.
Teatr Czarnego Tła » informator artystyczny: Chorzów


MAGICZNA GALERIA OBRAZÓW DANUTY KRÓLISZEWSKIEJ
Data: Poniedziałek, 07. sierpnia 2017, 17:53:02
» http://pastele.ayz.pl/ - Galeria Obrazów Danuty Króliszewskiej
ogloszenia o sztuceZapraszamy do wspaniałej Galerii Obrazów Danuty Króliszewskiej. Znajdą tam Państwo piękne obrazy o przeróżnej tematyce: portrety, pejzaże, akty, madonny, dzieci. Artystka maluje obrazy suchą pastelom, a od niedawna również farbami olejnymi. Mogą Państwo kupić gotowy obraz ze strony (który jest na stanie) lub zamówić obraz, który może okazać się fantastycznym prezentem ślubnym, komunijnym lub urodzinowym. Serdecznie zapraszamy na stronę malarki www.pastele.ayz.pl lub do prywatnej galerii w Częstochowie przy ul.Stawowa 17
Galeria Obrazów » informator artystyczny: Częstochowa


PEJZAŻ MAGICZNY - wystawa fotografii Piotra Targosza w Rybniku.
Data: Poniedziałek, 26. czerwca 2017, 14:49:11
» http://www.dkchwalowice.pl - Dom Kultury Chwałowice
ogloszenia o sztuceWernisaż w sobotę 8 lipca 2017 r. o godz. 18.00 - Galeria Fotografii DeKa i Galeria Drugiego Planu (Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach) Wstęp wolny. Wystawa czynna do 31.08.2017 r. PEJZAŻ MAGICZNY Prace Piotra Targosza powstały w ostatnich kilku latach w różnych częściach kraju, głównie na Podhalu, w Pieninach i na Mazurach. Pomimo różnej scenerii miejsc rejestrowanych przez autora, wyraźnie widać w tych zdjęciach jego wielką fascynację krajobrazem oraz doskonałe wyczucie przestrzeni. Piotr Targosz nie tylko zachwyca się światłem, barwą i fakturą otaczającego świata, ale również w doskonały sposób potrafi nam to zobrazować. Piotr Targosz - ur. w 1979 roku w Bielsku-Białej. Artysta fotografik - członek Związku Polskich Artystów Fotografików - Okręg Górski www.zpaf.bielsko.pl. Uczestnik i organizator plenerów artystycznych, festiwali i konkursów fotograficznych. Brał udział w licznych wystawach i imprezach fotograficznych w Polsce i za granicą. Strona artysty: www.piotrtargosz.com.
Krzysztof Łapka » informator artystyczny: Rybnik


artystyczne strony CzęstochowaStrony www Częstochowa

artystyczne strony Bielsko Strony Bielsko-Biała

usługi dla artystów

Galeria towarów musi być przede wszystkim dobrze dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego artysty, a także w żaden sposób nie zaburzać dobrze zrobionej stylistyki całości. Wszystko po to, by produkty, którymi w tym wypadku będą dzieła artystyczne nie wyglądały jak zwyczajne produkty w wielu sklepach internetowych, a prezentowały się wyśmienicie. To przyciągnie potencjalnych nabywców.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KATOWICE © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz polskie galerie internetowe budowane są za pośrednictwem skryptów solution w firmie POLISH GALLERY.