Znane adresy galerii artystycznych

Katowice. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Katowice Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Katowice Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Katowice. Polskie Rękodzieło

Galerie produktów na stronach. Każda strona internetowa służy prezentacji czegoś. Czasami są to po prostu treści, a czasami mamy do czynienia z produktami, albo towarami. W przypadku artystów chociażby będą to ich dzieła, nad którymi pracowali miesiącami, a nierzadko całymi latami.

sklepy internetowe Częstochowa
Województwo śląskie

Eksponowanie towarów na stronie. Odpowiednia prezentacja prac będzie kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by potencjalny klient był zachwycony nie obejrzawszy jeszcze dzieła na żywo. Temu właśnie służą galerie produktów na stronach www. Popronujemy założenie prostej witryny z efektownymi galeriami prac.

Ogłoszenia Katowice
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa śląskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

"Cказка/Bajka" obraz akrylowy na płótnie
Data: Wtorek, 13. marca 2018, 19:29:59
» http://www.facebook.com/Adrianamalarstwo/ - Adriana Laube Painting
ogloszenia o sztuceObraz "Cка& amp;#1079;к&#107 2;/Bajka" wykonany farbami akrylowymi przez artystkę plastyka Adrianę Laube na płótnie o wymiarach 100x90cm. Obraz naciągnięty na blejtram, sygnowany. Cena możliwa do negocjacji.
Adriana Laube » informator artystyczny: Będzin


XXI Jarmark Rzeczy Ładnych
Data: Wtorek, 06. marca 2018, 10:21:39
» http://www.rzeczy-ladne.eu - Jarmark Rzeczy Ładnych
ogloszenia o sztuceJuż po raz dwudziesty pierwszy zapraszamy miłośników rękodzieła na wiosenną edycję Jarmarku Rzeczy Ładnych. Po raz kolejny skupimy wystawców z różnych regionów kraju, prezentujących oryginalne, ręcznie robione prace . Jak zwykle będzie okazja do spotkania z realnymi twórcami, kupienia lub zamówienia ozdób i prezentów na każdą okazję i uroczystość. Oprócz stoisk, zorganizowane będą świąteczne warsztaty decoupage, zajęcia dla dzieci oraz wystąpią dziecięce zespoły taneczne. Szczegóły na www.rzeczy-ladne.eu


Pracownia Działań Twórczych zaprasza do Chorzowa
Data: Czwartek, 01. marca 2018, 13:12:09
» http://www.aleksandra-luna-art.blogspot.com - Pracownia Działań Twórczych
Serdecznie zapraszamy na stałe, twórcze zajęcia organizowane w Pracowni Działań Twórczych w Chorzowie. Organizujemy warsztaty dla najmłodszych: - w poniedziałki zajęcia rękodzieła dla dzieci w wieku 6-12 lat - w środy kreatywne zajęcia dla małych dzieci w wieku 4-6 lat, gdzie w marcu pracujemy nad przedstawieniem teatranym Prowadzimy warsztaty rękodzieła dla dorosłych: - we wtorki lub czwartki - warsztaty witraowe - w środy - warsztaty decoupage Szczegóły na stronie www.aleksandra-luna-art.blogsp ot.com Serdecznie zapraszamy


EMIcraft - krawiectwo i rękodzieło.
Data: Poniedziałek, 08. stycznia 2018, 16:43:41
» http://www.emicraft.pl - EMIcraft - rękodzieło i krawiectwo.
ogloszenia o sztuceEMIcraft to połączenie tradycyjnego rękodzieła ze współczesną modą. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież szytą, produkty szydełkowe, haftowane, robione na zamówienie, ale także unikatowe okazy. Suknie: kolorowe i ślubne, chusty szydełkowe, haftowane torebki, ręcznie robiona biżuteria... to niektóre z pozycji, które znajdą Państwo w Naszym sklepiku. Zapraszamy do Naszej sklepo/galerii!
EMIcraft, Ewelina Capanda » informator artystyczny: Rajcza


Ilona Wojciechowska - Paintings
Data: Czwartek, 09. czerwca 2016, 09:42:10
» http://ilona.netgallery.eu - Ilona Wojciechowska - Paintings
Ilona Wojciechowska - Paintings. Zbudowaliśmy miasta. Większe, mniejsze, pełne przemyślanych kształtów, form i kontrastów. Większość z nas mieszka w architektonicznych strukturach, stykając się z gąszczem linii, płaszczyzn i podziałów, nie zdając sobie sprawy, że codziennie obserwuje magiczną pracę dawnych i współczesnych budowniczych. Moje malarstwo wchodzi w ten nurt, przedstawia miasto w sposób indywidualny, daleki od realizmu i estetyki czytelnej dla wszystkich. Obraz jest przekształcony w procesie twórczym, zmodyfikowany i w rezultacie bardzo prosty. Pozostawiam jednak cytaty z rzeczywistości, fragmenty rozpoznawalne, wyjątkowe dla każdego miasta, ulicy czy domu.
Ilona Wojciechowska » informator artystyczny: internet


Deco Bajka - Kinga Pawłowicz
Data: Wtorek, 05. kwietnia 2016, 10:46:57
» http://www.decobajka.decoart.pl - Deco Bajka - Kinga Pawłowicz
DecoBajka drobnych przyjemności to pracownia rękodzieła z duszą. Przedmioty tutaj przedstawione powstają z pasją i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. W DecoBajce znajdziecie Państwo przede wszystkim ręcznie wykonane drobiazgi na każdą okazję, dla tych dużych i całkiem malutkich. Przedmioty hand-made - decoupage, kartki czy zaproszenia są jedyne i niepowtarzalne.
deco bajka » informator artystyczny: internet


artystyczne strony CzęstochowaStrony www Częstochowa

artystyczne strony Bielsko Strony Bielsko-Biała

usługi dla artystów

Galeria towarów musi być przede wszystkim dobrze dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego artysty, a także w żaden sposób nie zaburzać dobrze zrobionej stylistyki całości. Wszystko po to, by produkty, którymi w tym wypadku będą dzieła artystyczne nie wyglądały jak zwyczajne produkty w wielu sklepach internetowych, a prezentowały się wyśmienicie. To przyciągnie potencjalnych nabywców.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KATOWICE © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz polskie galerie internetowe budowane są za pośrednictwem skryptów solution w firmie POLISH GALLERY.