Budowa strony firmowej do edycji

Kraków. Informacje artystyczne.
 
Profesjonalne strony internetowe - Kraków Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Kraków Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Kraków. Polskie Rękodzieło

Profesjonalne strony artystyczne o każdej tematyce. Tworzysz rękodzieło? Malujesz obrazy? A może kochasz inny rodzaj sztuki? Dobrze jest mając talent i wiele umiejętności potrafić się również z nimi zaprezentować nieco szerszemu gronu odbiorców. Dzięki temu być może rozpocznie się prawdziwa lawina zamówień na dzieła sztuki.

instalacja gotowych adresów stron
Województwo Małopolskie

Jak podjąć próbę sprzedaży prac artystycznych? Potrzebne do tego są oczywiście profesjonalne strony internetowe, które tworzone są przez dobrej jakości firmy informatyczne z całego kraju. Ważne, by firma taka potrafiła okiełznać każdą tematykę strony, również artystyczną.

Ogłoszenia Kraków
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa małopolskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Letnie warsztaty teatralne w Krakowie
Data: Piątek, 02. marca 2018, 13:58:29
» http://www.warsztaty-teatralne.pl - warsztaty teatralne
ogloszenia o sztuceSiedmiodniowe warsztaty Akademii Sztuki i Kultury to intensywna praca nad podstawami techniki aktorskiej. Zajmiemy się przede wszystkim następującymi elementami warsztatu: • świadomość i wykorzystanie głosu, ciała, emocji • ciało w przestrzeni • swoboda bycia na scenie i umiejętność improwizowania KIEDY? Warsztaty trwają od poniedziałku 16.07.2018 do niedzieli 22.07.2018. GDZIE? XLII LO w Krakowie ul. Studencka 13 KOSZT: 430zł PROWADZĄCY: Piotr Filonowicz - stworzył i prowadzi warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury. Jest absolwentem Akademii Teatralnej, założycielem grup Linia Nocna oraz Fabryka Destrukcja. Organizuje podróże etnomuzykologiczne. Prowadzi zajęcia z otwierania głosu. Jest współtwórcą improwizacji wolnej. Brał udział w licznych warsztatach teatralnych (m. in.: pod kierunkiem Eugenio Barby, Thomasa Richardsa). ZAPISY: 609045956 lub asik,zapisy@gmail.com SZCZEGÓŁY: www.warsztaty-teatralne.pl
Akademia Sztuki i Kultury » informator artystyczny: Kraków


Pigułka - weekendowe warsztaty teatralne w Krakowie
Data: Czwartek, 22. lutego 2018, 10:34:15
» http://www.warsztaty-teatralne.pl - warsztaty teatralne
ogloszenia o sztuceWeekendowe warsztaty teatralne w Ashtanga Yoga w Krakowie! Dwa dni przyjemnego z pożytecznym :) Data: 7.04.2018 w godz. 14-21 8.04.2017 w godz. 10-17 Miejsce: Ashtanga Yoga ul. Karmelicka 26 Kraków Cena: 190 zł Należy wpłacić tę sumę na konto ASiK. Prowadząca: Pamela Płachtij Ilość osób w grupie: max 15 Zapisać się na warsztaty można: • mailem (asik.zapisy@gmail.com) • telefonicznie (609 045 956) Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach teatralnych zapisujących się osób. Szczegóły: www.warsztaty-teatralne.pl ZAPRASZAMY! :) ------------------------------ ------------------------------ -------------------------- Zapraszamy także na weekendowe warsztaty z Lidią Pronobis w terminie 26-27.05.2018!
Akademia Sztuki i Kultury » informator artystyczny: Kraków


DJs Kings na eventy i imprezy
Data: Poniedziałek, 05. lutego 2018, 13:44:16
» http://djskings.pl - DJs Kings na eventy i imprezy
ogloszenia o sztucePoszukujesz osoby lub grupy osób, którzy zajmą się prowadzeniem uroczystości, którą chcesz zorganizować? A może po prostu szukasz osoby, która przy pomocy odpowiednich dźwięków rozluźni atmosferę i sprawi, że zaproszeni goście będą szaleć i bawić się do samego rana? Profesjonalna firma muzyczna DJS Kings zrobi to wszystko za Ciebie. Nasza firma to połączenie doświadczonych i fachowych DJ-ów oraz konferansjerów i wodzirejów, którzy sprawiają, że goście będą bawić się przy wyśmienitej oprawie muzycznej do białego rana. Oferujemy DJ-a, konferansjera i wodzireja na imprezy firmowe, eventy i inne uroczystości.


Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota
Data: Środa, 12. października 2011, 20:56:30
» http://www.obrazy.witraze.netgaleria.pl - Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota
Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota. Od dawna fascynuje mnie malarstwo na szkle. Inspiracją do rozpoczęcia przygody z tą formą wyrazu jaką jest witraż, była postać pewnego Anioła Serafina - Anioła Ratującego ale to już całkiem inna historia. Zapraszam do oglądania i zakupu moich prac - wszystkie wykonane bardzo starannie, ręcznie malowane, każdy obraz jest indywidualny.
Dorota Żółtek » informator artystyczny: Zakopane


Kresowa Sztuka Ludowa
Data: Wtorek, 22. marca 2011, 16:29:13
» http://www.dudzianiec.netgaleria.eu - Kresowa Sztuka Ludowa
Kresowa Sztuka Ludowa - kresy wschodnie i ich mieszkańcy. Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć, informacji oraz produktów z moich stron. Zapraszamy do galerii - Józef Dudzianiec
Józef Dudzianiec » informator artystyczny: Węgrzce


Upominki - Dla każdego coś fajnego.
Data: Wtorek, 08. marca 2011, 13:59:53
» http://www.upominki.netgaleria.pl - Upominki - Dla każdego coś fajnego.
Upominki - Dla każdego coś fajnego. W sklepie znajdują się przedmioty wyłącznie ręcznie wykonane. Szyte, robione na szydełku, malowane, wykonane z masy solnej, gipsu, metodą decupage i inne. Zapraszam Alicja Ożóg.
Alicja Ożóg » informator artystyczny: Kraków


artystyczne strony ZakopaneStrony www Zakopane

artystyczne strony Nowy Sącz Strony Nowy Sącz

Zlecenia dla twórców

Dobrze przygotowana strona dla artysty powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju sztuki, jaki oferuje taka osoba, a także do jego indywidualnych wymagań. Jedynie dobre firmy informatyczne są w stanie sprostać takim wymaganiom i wykonają w sposób fachowy i indywidualny stronę o dowolnej tematyce.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KRAKÓW © SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystów oraz serwis adresów ART budowane są za pośrednictwem szablonów quick.cart w firmie: WITRYNY NETGALERIA.