Budowa strony firmowej do edycji

Kraków. Informacje artystyczne.
 
Profesjonalne strony internetowe - Kraków Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Kraków Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Kraków. Polskie Rękodzieło

Profesjonalne strony artystyczne o każdej tematyce. Tworzysz rękodzieło? Malujesz obrazy? A może kochasz inny rodzaj sztuki? Dobrze jest mając talent i wiele umiejętności potrafić się również z nimi zaprezentować nieco szerszemu gronu odbiorców. Dzięki temu być może rozpocznie się prawdziwa lawina zamówień na dzieła sztuki.

instalacja gotowych adresów stron
Województwo Małopolskie

Jak podjąć próbę sprzedaży prac artystycznych? Potrzebne do tego są oczywiście profesjonalne strony internetowe, które tworzone są przez dobrej jakości firmy informatyczne z całego kraju. Ważne, by firma taka potrafiła okiełznać każdą tematykę strony, również artystyczną.

Ogłoszenia Kraków
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa małopolskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Bajkowy świat
Data: Czwartek, 10. maja 2018, 13:37:45
» -
ogloszenia o sztuceWitam serdecznie, Chciałabym zaprosić Państwa do zapoznania się z moją twórczością prezentowaną na portalu Haloart,art-madame , arsneo i kuferart . Oferuję niezwykle atrakcyjne ceny! Obrazy idealnie nadają się do każdego rodzaju wnętrz... Polecam! Paulina Lebida
Paulina Lebida » informator artystyczny: Gorlice


Wernisaż wystawy Agi Pacewicz "Gra w klasy"
Data: Poniedziałek, 07. maja 2018, 21:27:08
» -
Aga Pacewicz, artystka urodzona w Warszawie. Jej nazwisko można kojarzyć z fotografią artystyczną i portretową. Tematem zdjęć często nawiązuje do rodzinnego miasta. W kadrze próbuje zatrzymać czas i emocje. Szukając niezwykłych rzeczy w zwykłych miejscach. Jej prace niejednokrotnie przesiąknięte są symboliką. Wiedzę fotograficzną zdobywała od fotografów, pracujących dla najbardziej liczących się agencji fotograficznych w kraju. Obecnie studiuje na Wydziale Grafiki na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na swoim koncie ma wiele nagród, które zdobyła biorąc udział w konkursach fotograficznych. Jej zdjęcia publikowane były w magazynach papierowych oraz serwisach online. Jej fotografie znajdują się w kolekcjach w kraju i na świecie. Wernisaż wystawy 17 maja (czwartek) 2018 Start: 19:00 Wystawa potrwa do: 05.06.2018 Miejsce: Żywa Galeria Artbistro Stalowa 52 Adres: Stalowa 52, Warszawa Kurator wystawy: Anna Madejska
Anna Madejska » informator artystyczny: Warszawa


Bogdan Gorczyca „Ucieczka z raju”
Data: Niedziela, 06. maja 2018, 11:30:44
» http://www.gorczyca.weebly.com - gorczyca
Prezentowana wystawa oparta jest na blisko trzydziestoletnim doświadczeniu autora, nakreślona wnikliwą obserwacją społecznych procesów w kontekście stosunków międzyludzkich i wzajemnych relacji. Cykl prac oparty jest na krytycznej analizie psychicznych zależności oraz sposobu oddziaływania wewnętrznego, jak również zewnętrznych form nacisku na jednostkę ludzką. Niesie przesłanie o prawdzie i wolności. Wystawa czynna w dniach: 24.04 - 24.05.2018 r. Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1
Bogdan Gorczyca » informator artystyczny: Gorlice


Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota
Data: Środa, 12. października 2011, 20:56:30
» http://www.obrazy.witraze.netgaleria.pl - Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota
Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota. Od dawna fascynuje mnie malarstwo na szkle. Inspiracją do rozpoczęcia przygody z tą formą wyrazu jaką jest witraż, była postać pewnego Anioła Serafina - Anioła Ratującego ale to już całkiem inna historia. Zapraszam do oglądania i zakupu moich prac - wszystkie wykonane bardzo starannie, ręcznie malowane, każdy obraz jest indywidualny.
Dorota Żółtek » informator artystyczny: Zakopane


Kresowa Sztuka Ludowa
Data: Wtorek, 22. marca 2011, 16:29:13
» http://www.dudzianiec.netgaleria.eu - Kresowa Sztuka Ludowa
Kresowa Sztuka Ludowa - kresy wschodnie i ich mieszkańcy. Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć, informacji oraz produktów z moich stron. Zapraszamy do galerii - Józef Dudzianiec
Józef Dudzianiec » informator artystyczny: Węgrzce


Upominki - Dla każdego coś fajnego.
Data: Wtorek, 08. marca 2011, 13:59:53
» http://www.upominki.netgaleria.pl - Upominki - Dla każdego coś fajnego.
Upominki - Dla każdego coś fajnego. W sklepie znajdują się przedmioty wyłącznie ręcznie wykonane. Szyte, robione na szydełku, malowane, wykonane z masy solnej, gipsu, metodą decupage i inne. Zapraszam Alicja Ożóg.
Alicja Ożóg » informator artystyczny: Kraków


artystyczne strony ZakopaneStrony www Zakopane

artystyczne strony Nowy Sącz Strony Nowy Sącz

Zlecenia dla twórców

Dobrze przygotowana strona dla artysty powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju sztuki, jaki oferuje taka osoba, a także do jego indywidualnych wymagań. Jedynie dobre firmy informatyczne są w stanie sprostać takim wymaganiom i wykonają w sposób fachowy i indywidualny stronę o dowolnej tematyce.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA KRAKÓW © SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystów oraz serwis adresów ART budowane są za pośrednictwem szablonów quick.cart w firmie: WITRYNY NETGALERIA.