Cennik stron

Lublin. Informacje artystyczne.
 
Profesjonalne strony internetowe - Lublin Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Lublin Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Lublin. Polskie Rękodzieło

Zakładanie sklepów artystycznych ze środków urzędu pracy. Dotacje z urzędu pracy to często doskonały sposób na idealne rozpoczęcie działalności. Dzięki niej uzyskujemy wiele dodatkowych środków na nasz start-up i możemy znacznie lepiej rozpocząć pracę.

instalacja gotowych katalogów produktów
Województwo Lubelskie

Przy zakłądaniu firmy popularne jest przeznaczanie części środków uzyskanych z dotacji na odpowiednią reklamę naszej firmy. Usługi takie jak zakładanie sklepów ze środków urzędu pracy są więc bardzo często potrzebne wielu osobom, praktycznie niezależnie od branży.

Ogłoszenia Lublin
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa lubelskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Galeria Podzamcze | Kazimierz Dolny
Data: Wtorek, 21. grudnia 2010, 10:13:52
» http://www.podzamcze.netgaleria.pl - Galeria Podzamcze | Kazimierz Dolny
Galeria Podzamcze | Kazimierz Dolny. Nasza galeria posiada szeroki wybór obrazów, antyków i biżuterii. W naszych zbiorach mamy prace wybitnych autorów m.in. takich jak Tadeusz Filipek, Andrzej Jałowiński, Ziemowit Jastrzębski, Jacek Kośmiński i Stefan Lalup. Zapraszamy Serdecznie do odwiedzenia naszej malarskiej Galerii Podzamcze w Kazimierzu Dolnym.
Galeria Podzamcze » informator artystyczny: Kazimierz Dolny


Fotografia artystyczna oraz weselna
Data: Czwartek, 15. kwietnia 2010, 07:35:52
» http://www.tadeuszmichalak.netgaleria.pl - Tadeusz Michalak - Foto Art
Prezentacja fotografii ślubnych oraz artystycznych, usługi w tym zakresie oraz wykonywanie usług fotograficznych, artystycznych, ślubnych, komunie oraz chrzest. Fotografia to moja życiowa pasja, którą zajmuję się od kilku lat. Fotografia jest dla mnie wyjątkowo ważna, gdyż pozwala mi na utrwalenie najpiękniejszych emocji na świecie: radości, miłości oraz szczęścia. Lubię dzielić się z innymi tym co widzę, ponieważ jednym obrazem jestem w stanie przekazać więcej niż używając tysiąca słów. Fotografując skupiam się na tym, aby moje zdjęcia były wyjątkowe, ujmujące i w pełni oddawały atmosferę w której uczestniczę.
Tadeusz Michalak » informator artystyczny: Poznań


agat.biz.pl
Data: Środa, 10. marca 2010, 14:41:30
» http://www.agat.biz.pl - Agat. Biżuteria. Sklep.
AGAT. ORYGINALNA, RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA DLA WYJĄTKOWEJ KOBIETY. Artystyczny sklepik z biżuterią Edyty Łapy.
Edyta Łapa » informator artystyczny: Zamość


SmollGaleria
Data: Środa, 03. marca 2010, 20:17:42
» http://www.smollgaleria.netgaleria.pl - Dorota i Dariusz Smoll
PLASTYCY- Z pasją i dziecięcą ciekawością szperamy w artystycznej przeszłości, niezmiennie zachwyceni dokonaniami mistrzów pędzla i dłuta. Poszukiwacze własnego sposobu wyrażania swoich emocji i doświadczeń w najstarszym znanym języku - języku plastycznym. Dorota i Dariusz Smoll.
Dorota i Dariusz Smoll » informator artystyczny: Mircze


ankadesign
Data: Wtorek, 23. lutego 2010, 14:11:06
» http://www.ankadesign.decoart.pl - Anna Głowacka
Z wykształcenia jestem projektantką ogrodów oraz nauczycielką przedmiotów zawodowych związanych z architekturą krajobrazu. Od pewnego czasu zajmuję się również grafiką komputerową. Jako freelancer specjalizuję się w budowaniu identyfikacji wizualnej firm (logo, wizytówki, ulotki, foldery i inne materiały reklamowe). Pracuję w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Poza grafiką zajmuję się fotografią i rysunkiem. Poszukuję nowych inspiracji głównie w roślinności, architekturze i fotografii. Podejmę pracę/współpracę na terenie Lublina, a także pracę zdalną za pośrednictwem internetu. Zapraszam do współpracy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją galerią. Anna Głowacka
Anna Głowacka » informator artystyczny: Lublin


Pracownia Artystyczna Zi zuza
Data: Poniedziałek, 09. marca 2009, 11:03:07
» http://www.zizuza.netgaleria.pl - Zi Zu Za
Pracownia artystyczna Zi zuza powstała w styczniu 2008 roku. Jest młodą, rozwijającą się firmą, owocem nauki i pasji gdzie w wyjątkowej atmosferze powstają niepowtarzalne prace. Specjalizuję się w tworzeniu przedmiotów ozdobnych, użytkowych, oraz biżuterii artystycznej. Wszystkie prace wykonane są techniką Tiffaniego. Inspirację do naszych prac głównie czerpiemy z natury. Przeważają motywy roślinne, zwierzęce. Są też prace powstałe z myślą o najmłodszych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych odbiorców jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy galerie i sklepy z upominkami. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy od producentów mebli, wyposażenia wnętrz itp.. Joanna Kowalska Rybicka urodziła się w 1977 roku. W 1997 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie. 2000 roku otrzymała dyplom Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. W 2006 roku ukończyła Akademię Pedagogiczną w Krakowie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, uzyskując tytuł magistra sztuki.
Joanna Kowalska Rybicka » informator artystyczny: Końskowola


artystyczne strony ZamośćStrony www Zamość

artystyczne strony Chełm Strony www Chełm

Wydarzenia dla twórców

Również artyści, którzy planują spieniężyć swoje pasje i rozpoczynają właśnie działalność gospodarczą po uzyskaniu wsparcia z urzędu pracy, mają szansę na wykonanie takiej strony dla siebie w indywidualnym pakiecie cenowym i z dokumentami zgodnymi ze wszystkimi wytycznymi przygotowanymi przez urząd. To doskonały sposób na zareklamowanie swojej sztuki już na początku.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA LUBLIN © SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystów oraz serwis prostych sklepów budowane są za pośrednictwem szablonów stron w firmie: BUDOWA STRON.