Gotowe przykłady sklepów artystycznych

Olsztyn. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Olsztyn Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Olsztyn Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Olsztyn. Polskie Rękodzieło

Przygotowanie szablonów na strony artystyczne. Każda strona internetowa potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej, by rzucać się w oczy i być dobrze zapamiętaną przez odbiorcę potencjalnych usług czy nawet osoby po prostu przeglądające treść takiej witryny. Dlatego strony internetowe wymagają przygotowania szablonów dla stron www.

zakładanie stron
Woj. Warmińsko-Mazurskie

Opracowanie szablonu kolorystycznego galerii internetowej, czy sklepu to kwestia bardzo ważna, ale w przypadku niektórych branż jeszcze istotniejsza. Tak jest na przykład w sytuacji kiedy właściciel strony tworzy przepiękne dzieła, takie jak na przykład obrazy, rzeŸby czy też inny rodzaj rękodzieła. W takiej sytuacji będziemy musieli mieć szczególnie na uwadze jakość szaty graficznej.

Ogłoszenia Olsztyn
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa warmińsko-mazurskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Sprzedaż olejnych obrazów artystki MER Miśkiewicz
Data: Niedziela, 26. sierpnia 2018, 21:58:56
» -
Artystka Marzena Edyta Miśkiewicz tworzy od 22 lat jest autorką ok. 700 prac. Swoje prace wystawiała w kraju min. Warszawa, Kielce, Kraków, Zamość oraz za granicą Kanada (Toronto) i Londyn. Prace artystki charakteryzuje własny niepowtarzalny styl artystyczny. Więcej informacji i galeria prac na stronie https://www.facebook.com/mermi skiewicz/ KONTAKT z artystką tel:697 387 655, e-mail: marzena_miskiewicz@interia.pl.
Marzena Miśkiewicz » informator artystyczny: Zamość


Jednorożce - formy do odlewów z gipsu, czekolady i in.
Data: Środa, 15. sierpnia 2018, 12:44:47
» http://www.KreatywnySwiat.pl - Sklep dla kreatywnych
ogloszenia o sztuceJednorożce to sympatyczne stworzenia żyjące w krainie fantazji. W naszej ofercie pojawiła się już druga forma odlewnicza z takimi motywami. Jednorożce okazują sobie uczucia obdarzając się kwiatkami, wesoło brykają po bezkresie łąk w swojej krainie, potrafią też posługiwać się tabletem. Promieniuje z nich dobroć i radość życia. Zaproś jednorożce do swojego domu ! Odlewy możesz wykonać z gipsu, mas plastycznych, mydła oraz jako ozdobne kostki lodu. Po zamocowaniu magnesu lub folii magnetycznej będą wspaniałą ozdobą np. lodówki. Nanosząc podkład magnetyczny na dowolną powierzchnię stworzysz więcej możliwości dekoracyjnych. Wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych. Zapraszamy !
KreatywnyŚwiat.pl » informator artystyczny: Elbląg


Obręcze do obrabiania szydełkiem, tworzenia łapaczy snów
Data: Poniedziałek, 23. lipca 2018, 16:27:23
» http://www.KreatywnySwiat.pl - Sklep dla kreatywnych
ogloszenia o sztuceZłoty i srebrny to dwa nowe kolory popularnych obręczy do obrabiania szydełkiem, tworzenia witrażyków, makram lub łapaczy snów. Dodaliśmy również wycinane laserowo drewniane motywy kółek i siatek, z których można wykonać fantastyczne ozdoby mieszkania. Słowo LOVE, HAPPY lub imię wymodelowane z drutu i umieszczone w środku obręczy znakomicie wpłynie na nastrój domowników, a także może być pomysłem na niebanalny prezent. Podświetlenie lampkami micro LED doda uroku twojemu projektowi. Motywy łapaczy snów są dostępne również jako szablony MyStyle. Wykorzystać je można do ozdabiania toreb, koszulek lub blejtramów. Zapraszamy i życzymy wielu twórczych pomysłów !
KreatywnyŚwiat.pl » informator artystyczny: Elbląg


Galeria Kaplica - Joanna Dłużniewska
Data: Środa, 08. grudnia 2010, 19:59:21
» http://www.joannadluzniewska.netgaleria.eu - Galeria Kaplica - Joanna Dłużniewska
Galeria Kaplica - Joanna Dłużniewska. Galeria Kaplica powstała w małym warmińskim miasteczku w obiekcie pokościelnym-w starym Kościele Ewangelickim. Brałam udział w wystawach w kraju i zagranicą. Uprawiam malarstwo olejne, rysunek, pastel. Moje prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i zagranicą. Sklep internetowy i galeria artystki Joanny Dłużniewskiej
Joanna Dłużniewska » informator artystyczny: Reszel


NATURALNE PIĘKNO - Julia Kowalczyk - Ekologiczne Ubrania Haftowane.
Data: Czwartek, 16. września 2010, 19:47:39
» http://www.naturalne.piekno.netgaleria.eu - Julia Kowalczyk - Ekologiczne Ubrania Haftowane.
Produkty w moim sklepie są tworzone z pasją i radością. W większości wykonane są z naturalnych tkanin i włókien m.in. lnu, juty, konopi. Ubrania i inne rzeczy przedstawione w sklepie, wykonane są różnymi metodami rękodzielnictwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu i życzę udanych zakupów.
Julia Kowalczyk » informator artystyczny: Olsztyn


ART DERC
Data: Piątek, 18. czerwca 2010, 09:04:46
» http://www.artderc.netgaleria.eu - Ewa i Tadeusz Maculewiczowie
Kultura ludowa, w szczególności rzeźba ludowa, od około 30 lat jest przedmiotem naszego zainteresowania. W poszukiwaniu wolności i możliwości realizowania swych pasji wyjechałam z mężem Tadeuszem z Elbląga na warmińską wieś o nazwie Derc. Jesteśmy zatem uciekinierami z dużego miasta i świadomie wybraliśmy wiejski styl życia. To on stał się podstawą stworzenia w naszym domu, naszej wsi, naszej okolicy swoistej kultury. Przyroda, urokliwe krajobrazy, żywot ludzki, kosmos zawsze były i są inspiracją do kreowania naszej twórczej postawy. Nasze rzeźby występują w różnych wariantach, niemniej można w nich zobaczyć powtarzające się kryteria interpretacji, mające swe źródło w naszym "tu i teraz", gdzie żyjemy i tworzymy.
Ewa Maculewicz Derc » informator artystyczny: Jeziorany


artystyczne strony EłkStrony www Ełk

artystyczne strony Elbląg Strony www Elbląg

usługi dla artystów

Projekt strony internetowej, szablon sklepu to ważna kwestia. Od niej bowiem będzie zależało czy klient, który odwiedzi taką stronę poczuje się jak w prawdziwej galerii sztuki, czy jak na kolejnej stronie internetowej, podobnej do tysiąca innych. Pozwól sobie na oddanie swojego stylu za pomocą włąsnej strony www.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA OLSZTYN © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz ciekawe projekty sklepów budowane są za pośrednictwem sklepów Częstochowa według stylów galerii.