Budowa sklepu do edycji

Opole. Informacje artystyczne.
 
Profesjonalne strony internetowe - Opole Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Opole Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Opole. Polskie Rękodzieło

Sklepy internetowe bez abonamentu, bez pobierania marży. W branży artystycznej liczy się nie jedynie przekazanie treści danego dzieła za pomocą barw, dŸwięku lub też elementów rzeŸby, ale również jak zwykle bywa w prozie życia – skuteczna sprzedać. To od niej często zależy czy artysta będzie mógł sobie pozwolić na dalsze tworzenie swoich wspaniałych prac.

projektowanie gotowych stron
Województwo Opolskie

Jak sprzedawać i reklamowac swoje dzieła? Doskonale nadają się do tego sklepy internetowe bez abonamentu. To rozwiązanie dobre, ponieważ firma w takim wypadku nie pobiera żadnego abonamentu za utrzymanie sklepu internetowego, ani też żadnej marży. Płacimy tylko jeden raz i otrzymujemy w pełni gotowy produkt, sprawny i doskonale przygotowany do tego, by dawać nam szansę na powiększenie sprzedaży.

Ogłoszenia Opole
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa opolskiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

ALCHEMIA Sklep Artystyczno Dekoracyjny
Data: Wtorek, 06. września 2011, 22:32:34
» http://www.alchemia.decoart.pl - Sklep Alchemia
Sklepik "Alchemia" - artystyczne dekoracje dla Twojego wnętrza przedmioty ręcznie malowane i zdobione razem z nami możesz odkryć magię przedmiotów.
Ewelina Szot » informator artystyczny: Kluczbork


Grażyna Lipińska Żyła pracownia plastyczna
Data: Piątek, 16. lipca 2010, 08:34:29
» http://www.glipart.decora.biz - Grażyna Lipińska Żyła pracownia plastyczna
Ukończyłam studia wyższe o kierunku edukacja artystyczna i grafika użytkowa w Raciborzu. Moje malarstwo to światło tworzące niesamowity nastrój i podróż w inne wymiary. Surrealizm i abstrakcja. Obrazy olejne i pastele. GLIPART pracownia plastyczna - Grażyna Lipińska Żyła. Moje malarstwo to światło tworzące niesamowity nastrój i podróż w inne wymiary. Surrealizm i abstrakcja. Obrazy olejne i pastele.


Kera-Bella - ceramika artystyczna
Data: Środa, 16. czerwca 2010, 17:56:27
» http://www.kera-bella.pl - Kera-Bella - ceramika artystyczna
Historia ceramiki jest częścią historii rodzaju ludzkiego i odzwierciedla zmieniające się zwyczaje i rytuały cywilizacyjne. Od najdawniejszych czasów ludzie wykonywali z gliny przedmioty wotywne, które wyrażały ich uczucia religijne. Ceramika użytkowa pojawiła się w czasie kiedy człowiek zaczął uprawiać rolę ( 10000-8000 lat p.n.e.). Glina to wyjątkowy surowiec, który można kształtować rękami, bez użycia narzędzi lub używając ich w niewielkim zakresie. Powstają w ten sposób piękne przedmioty, którym można nadać twardość kamienia, poddając je działaniu wysokiej temperatury. Praca z gliną sprawia że obcujemy z żywiołami. Woda i powietrze zapewniają plastyczność miękkiej, dającej się urabiać glinie, ogień zaś utrwala stworzone przez nas kształty. Izabela Pachucka | Kera-Bella - ceramika artystyczna
Izabela Pachucka » informator artystyczny: Nysa


Arkadiusz Mańczyk - Galeria malarstwa i rzeźby
Data: Poniedziałek, 14. czerwca 2010, 09:17:30
» http://www.a.manczyk.netgaleria.eu - Galeria malarstwa i rzeźby Arkadiusz Mańczyk
Jestem absolwentem Technikum Leśnego w Brynku oraz Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Obecnie pracuję w Lasach Państwowych. Największe osiągnięcia artystyczne: w 2006 roku - I nagroda w kategorii rzeźba w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników - OPTAL 2006 w 2009 roku- III nagroda w kategorii malarstwo w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników -OPTAL 2009
Arkadiusz Mańczyk » informator artystyczny: Kotlarnia


Art-Mal Sklep z Porcelaną
Data: Niedziela, 15. czerwca 2008, 22:21:54
» http://www.art-mal.netgaleria.pl - Art-Mal Najpiekniejsza porcelana
ART-MAL w Portalu Sztuka. Każde naczyńko jest malowane ręcznie,traktowane w sposób indywidualny,bez sztampy i kalkomanii. Maluję niezwykle trwałymi farbami,nieszkodliwymi dla zdrowia.Następnie wypalam porcelanę w specjalnie do tego przeznaczonym piecu w temp.od 800 stopni c. Nadaje to wzorom na jej powierzchni niezniszczalną politurę i wieczną żywotność kolorów. Taka metoda zapewnia porcelanowym naczyniom fantastyczną wręcz odporność na działanie środków czyszczących ,co pozwala na mycie ich w zmywarce. Nie działa na nie także niszczycielski upływ czasu,więc zawsze będą po prostu piękne,jak w chwili ich powstania. Oczywiście,wskazana jest ostrożność w obchodzeniu się z nią,na przykład nie polecam odstresowywania się za pomocą rzucania spodeczkiem czy paterą w cokolwiek i w kogokolwiek. W żadnym wypadku porcelanowy przedmiot nie ujdzie cało. I chyba szkoda by zresztą było...
Art-Mal » informator artystyczny: DĄBRÓWKA ŁUBNIAŃSKA


artystyczne strony Kędzierzyn-KoźleStrony Kędzierzyn

artystyczne strony Nysa Strony www Nysa

Profile, konta, wizytówki polskich artystów

Sklep internetowy w każdej branży powiązanej z tworzeniem pięknych dzieł takich jak obraz czy rzeźba są doskonałym posunięciem, otwierającym nowe możliwości sprzedaży. Załóż swoj własny, niedrogi sklep internetowy z prezentacją rękodzieł.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA OPOLE © SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystów oraz serwis zakładania sklepów budowane są za pośrednictwem stron dla artystów w firmie: NETGALERIA.