Funkcje i zalety sklepów artystycznych

Szczecin. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne sklepy internetowe - Szczecin Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Szczecin Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Szczecin. Polskie Rękodzieło

Budowa firmowych witryn dla artystów. Tworzenie pięknej sztuki, takiej jak rękodzieło, obrazy czy też fotografie to z jednej strony przyjemne hobby, ale z drugiej strony jeżeli chcemy z takich dzieł się utrzymać, potrzebować będziemy odpowiedniego marketingu i dobrej witryny internetowej.

firmy artystów
Zachodnio-Pomorskie

Reklamę artystycznej firmy dziś zapewniają nam wszelkie nowoczesne rozwiązania, jak strony internetowe. Dzięki nim możemy szybko się wypromować, ale przede wszystkim zyskać wielu klientów, gotowych zapłacić za nasze dzieła. Każdy artysta idący z duchem czasu powinien posiadać stronę, galerię www.

Ogłoszenia Szczecin
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa zachodnio-pomorskigo i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Surrealizm - nowoczesne obrazy Milena Olesinska
Data: Sobota, 09. września 2017, 09:55:18
» http://www.iobrazy.com.pl - obrazy na zamówienie
ogloszenia o sztuceMalarstwo to milcząca poezja - to słowa Symonidesa greckiego poety z czasów arhaicznych. Te słowa do dzisiaj stanowią prawdę i istotę sztuki. Obrazy to ikony, drzwi do świata ponad niebem o którym pisał Platon . Obrazy które prezentuję starają się nawiązywać do tej tradycji. Przedstawiają świat nie taki jaki jest, ale taki jaki istnieje w mojej wyobraźni. Świat który jest poezją i pięknem, może po trosze mitem i baśnią. Rzeczywistość przetworzoną i opowiedzianą metaforą tak jak grecki mit niejednoznaczny i płynny. Tak przedstawia się pokrótce idea mojej twórczości. Mam nadzieję, że te obrazy przemówią również do Państwa.
Milena Olesinska » informator artystyczny: szczecin


Obrazy na zamówienie Milena Olesinska
Data: Sobota, 09. września 2017, 09:51:49
» http://www.iobrazy.com.pl - obrazy na zamówienie
ogloszenia o sztuceSzanowni Państwo; od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem .Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne zamówienie. Obrazy dekoracyjne, portrety malowane ze zdjęcia, pastele, grafiki ,które nie tylko ozdobią Państwa dom lub biuro, ale także nadadzą tym wnętrzom orginalny i wyjątkowy charakter. Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską (nie nadruki na płótnie !!)dlatego mają Państwo gwarancję ich całkowitej niepowtarzalności. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
Milena Olesinska » informator artystyczny: szczecin


Portrety na zamówienie
Data: Sobota, 09. września 2017, 09:49:41
» http://www.iobrazy.com.pl - obrazy na zamówienie
ogloszenia o sztucePortrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ołówkiem lub wielokolorowe kredkami pastelowymi.Portrety maluję ze zdjęć nadesłanych przez klienta. Cena portretu zależy od formatu i ilości portretowanych osób,oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 150 zł.) Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską, dlatego mają Państwo gwarancję ich niepowtarzalności. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
Milena Olesinska » informator artystyczny: szczecin


Sprzedam obraz z 1942 roku
Data: Piątek, 25. sierpnia 2017, 15:47:47
» -
Sprzedam obraz " Oto sen" namalowany w 1942 roku przez Stanisława Konarzewskiego. Mail : ikb_respond@wp.pl


Portrety Milena Olesinska
Data: Niedziela, 09. lipca 2017, 10:54:32
» http://www.iobrazy.com.pl - obrazy na zamówienie
ogloszenia o sztucePortrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ołówkiem lub wielokolorowe kredkami pastelowymi. Portrety maluję ze zdjęć nadesłanych przez klienta. Cena portretu zależy od formatu i ilości portretowanych osób,oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 150 zł.) Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską, dlatego mają Państwo gwarancję ich niepowtarzalności. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
Milena Olesinska » informator artystyczny: szczecin


Obrazy na zamówienie Milena Olesinska
Data: Niedziela, 09. lipca 2017, 10:50:01
» http://www.iobrazy.com.pl - obrazy na zamówienie
ogloszenia o sztuceSzanowni Państwo; od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem .Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne zamówienie. Obrazy dekoracyjne, portrety malowane ze zdjęcia, pastele, grafiki ,które nie tylko ozdobią Państwa dom lub biuro, ale także nadadzą tym wnętrzom orginalny i wyjątkowy charakter. Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską (nie nadruki na płótnie !!)dlatego mają Państwo gwarancję ich całkowitej niepowtarzalności. Cena obrazów zależy od formatu oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 150 zł.)Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
Milena Olesinska » informator artystyczny: szczecin


artystyczne strony KoszalinStrony www Koszalin

artystyczne strony Wałcz Strony www Wałcz

oferty dla artystów

Odpowiednie opracowania witryn firmowych dla artystów dają możliwość przede wszystkim powiększenia sprzedaży, ale również oddania swojej artystycznej duszy za pośrednictwem nowoczesnej strony WWW. Projekt powinien być więc z jednej strony fachowy, a z drugiej estetycznie wykonany, oddający całość piękna sztuki jaką tworzy taka osoba. Zapraszamy do zapoznania się ofertą zakłądania witryn firmowych.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA SZCZECIN © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz inne strony firm artystycznych budowane są za pośrednictwem skryptów opensolution w firmie POLSKA NETGALERIA.