Gotowe szablony sklepów artystycznych

Warszawa. Informator artystyczny.
 
Profesjonalne strony internetowe - Warszawa Strony internetowe
ogloszenia artystyczne Warszawa Sztuka
witryny Dodaj Ogłoszenie
ogloszenia artystyczne Wyszukiwarka Sztuki
   
Warszawa. Polskie Rękodzieło

Projektowanie stron internetowych dla artystów plastyków. Bez strony www żaden biznes nie ma dziś racji bytu. W dobie nowoczesnych mediów także artyści w stronach internetowych odnajdują szansę na zwiększenie sprzedaży swoich dzieł. Żadna sztuka, choćby najpiękniejsza, w którą artysta włożył mnóstwo pracy sama się nie sprzeda. Temu właśnie służy projektowanie stron internetowych.

strony o sztuce
Województwo Mazowieckie

Artysta posiadający swoje miejsce w sieci internetowej znacznie szybciej zostanie odnaleziony. Funkcjonalne rozwiązania połączone z przepiękną stylistyką, godną wykonywanych prac takiej osoby stanowią solidne połączenie techniki i pięknej wizualizacji artystycznej duszy, która takiej strony potrzebuje. Zachęcamy do założenia strony artystycznej.

Ogłoszenia Warszawa
Zapraszamy Artystów Plastyków z województwa mazowieckiego i wszystkie osoby związane twórczością, rękodziełem, rzemiosłem artystycznym do pozostawienia na tych stronach własnej informacji. Każdego dnia Twoje ogłoszenie zobaczy nawet 2000 unikalnych gości. Ogłoszenia są bezpłatne.
copyright © ekspozycje.eu

Oto ostatnio dodane wpisy:

Zgłaszam się na ilustratora do ksiązek dla dzieci
Data: Czwartek, 31. sierpnia 2017, 22:35:57
» -
ogloszenia o sztuceTak, jak w tytule - zgłaszam się na ilustratora. Potrzebne jest mi złapanie doświadczenia w branży, stąd niska cena usług. Mam do zaoferowania miły dla oka styl rysunku, terminowość i duży zapał do pracy!
Aleksandra » informator artystyczny: Mińsk Mazowiecki


Rysunki na zamówienie
Data: Poniedziałek, 14. sierpnia 2017, 09:46:09
» http://https://www.facebook.com/Sztuka-technika-informatyka-Zam%C3%B3wienia-%C4%87wiczenia-moja-pasj - Sztuka technika informatyka
ogloszenia o sztuceJeśli szukasz oryginalnego prezentu na ważną okazję i nie wiesz co kupić, wybierz oryginalny prezent w postaci rysunku! Oferuję prace w dowolnym formacie i technice. Zapraszam na moją stronę: https://www.facebook.com/Sztuk a-technika-informatyka-Zam%C3% B3wienia-%C4%87wiczenia-moja-p asja-687948311410414/?ref=aymt _homepage_panel


Sztuka-Szkło autorska pracownia i galeria szkła artystycznego.
Data: Poniedziałek, 31. lipca 2017, 17:03:15
» http://www.sztuka-szklo.art.pl - Szkło artystyczne
Sztuka szkło galeria prac. Zapraszam do pracowni. Zawsze jest coś do oglądania, czasem więcej czasem mniej ale zawsze coś.
Tomasz Łączyński » informator artystyczny: Warszawa


Poszukuję do wynajęcia taniej pracowni
Data: Czwartek, 06. lipca 2017, 00:24:08
» -
ogloszenia o sztucePoszukuję do wynajęcia taniej pracowni z węzłem sanitarnym dla artysty plastyka na Bielanach w Warszawie.
Tomasz Gołaski » informator artystyczny: Warszawa


Pigułka - weekendowe warsztaty teatralne
Data: Poniedziałek, 03. lipca 2017, 18:04:58
» http://warsztaty-teatralne.pl/ - Warsztaty teatralne
Weekendowe warsztaty aktorskie dla dorosłych w Akademii Sztuki i Kultury Dwa dni przyjemnego z pożytecznym :) Warsztaty organizowane są dla Ciebie, jeżeli: • praca nad sobą jest dla Ciebie najlepszym wypoczynkiem • lubisz teatr i pragniesz rozwijać swoje zamiłowanie • chcesz uruchomić swój głos i ciało • chcesz nauczyć się używać swych emocji • chcesz przełamać swoją wstydliwość • chcesz działać z innymi twórczymi ludźmi • myślisz o przyszłości aktorskiej Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia. Uczestnicy zajęć otrzymują świadectwo Akademii Sztuki i Kultury potwierdzające udział w warsztatach teatralnych. Data: 16 - 17.09.2017 r. (2 dni x 6 godz. zegarowych) Miejsce: Akademia Sztuki i Kultury, Al. Jana Pawła II 36c, Warszawa Cena: 190 zł Należy wpłacić tę sumę na konto ASiK. Zapisać się na warsztaty można: • mailem (asik.zapisy@gmail.com) • telefonicznie (609 045 956) Szczegóły: www.warsztaty-teatralne.pl
Akademia Sztuki i Kultury » informator artystyczny: Warszawa


Improwizacja wolna - warsztaty ekspresji fizycznej i wokalnej
Data: Niedziela, 02. lipca 2017, 16:32:14
» http://warsztaty-teatralne.pl/ - Warsztaty teatralne
ogloszenia o sztuceWarsztaty improwizacji wolnej to nauka spontanicznego, nieskrępowanego działania oraz uważnej obserwacji i świadomego współdziałania. Będziemy szukać spotkania z samym sobą: stanu integracji emocji ruchu i głosu. Będziemy szukać spotkania z przestrzenią i partnerem: zauważania, interpretowania i pewności reakcji. www.improwizacjawolna.pl TERMIN: 20-24 września 2017 r. GODZINY ZAJĘĆ: 20.09: 17.00 - 22.00 21.09: 17.00 - 22.00 22.09: 17.00 - 22.00 23.09: 15.00 - 18.00, 19.00 - 22.00 24.09: 15.00 - 18.00, 19.00 - 22.00 MIEJSCE: Akademia Sztuki i Kultury Al. Jana Pawla II 36 c, Warszawa (samo centrum!) KOSZT: 380 PLN Zaliczka w wysokości 100 PLN jest minimalną kwotą wpłacaną przy zapisie: rezerwuje ona miejsce w grupie. Prosimy o dokonanie wpłaty w przeciągu trzech dni od zapisu oraz zasygnalizowanie dokonania tejże wpłaty (smsem lub mailem). Na pierwsze spotkanie prosimy zabrać dowód wpłaty. ZAPISY: • telefonicznie - 609 045 956 • mailem - asik.zapisy@gmail.com
Akademia Sztuki i Kultury » informator artystyczny: Warszawa


artystyczne strony PłockStrony www Płock

artystyczne strony Radom Strony www Radom

usługi dla artystów

Odpowiedni projekt witryny www lub sklepu internetowego powinien więc być przede wszystkich schludny, zgodny ze standardami internetowymi, ale co najważniejsze powinien oddawać styl i wnętrze osoby, która za pomocą takiej strony internetowej ma zamiar się promować. Zakładamy sklepy i strony www dla polskich artystów.

 Galeria Artstreet

OGLOSZENIA WARSZAWA © POLSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA. SERWIS INFORMACYJNY POLSKICH ARTYSTÓW. INFORMATOR ARTYSTYCZNY

Informator artystyczny oraz inne projekty stron budowane są za pośrednictwem skryptów do edycji w firmie POLSKIE GALERIE.